Sojusz Plejadiański – Przekaz Bogini

UWAGA: Ukochani mistrzowie, to jest boska wiadomość, proszę przeczytaj ją uważnie.

Ukochane dzieci, ja jestem Boginią,waszą boską Matką  i z sercem matki wypełnionym ekscytacją  i miłością, z którą przychodzę do ciebie poprzez  ten nowy kanał.

Jestem tutaj, aby wspierać was i  wy jesteście tutaj, aby wspierać  Boginię w przebudzeniu na tej tak pięknej planecie.

Jestem matką, twoją Boską Matką, ale jestem też Wojownikiem, we mnie jest tak wiele różnych rzeczywistości i aspektów i wszystko spotyka się w mojej wyjątkowej obecności,  Obecności Bogini.

Wiem, że masz zwyczaj myśleć o mnie tylko jak o matce, ale dzisiaj jestem tu, abyście  zobaczyli też mój aspekt wojownika, jestem  Boginią Wojownikiem i chcę, aby moje dzieci przebudziły się do  swej duchowej misji, Pragnę, aby moje dzieci obudziły w sobie wewnętrznego Wojownika, ponieważ razem musimy z całego serca obudzić całą ludzkość do mojej Świętej Obecności, a dziś jestem tu, aby  stać przed wami jako Wojownik Miłości, wojownik gotowy do wsparcia wszystkich waszych wysiłków w kierunku przebudzenia.


Bądź świadomy, że nie może być Przebudzenia Planetarnego bez zrównoważania utrzymującego się od długiego czasu  nadmiaru męskich energii, musimy zacumować  Obecność Bogini na całym świecie.

To jest na razie tylko wprowadzenie, ale teraz wszystkie Ukochane dzieci, które zaakceptują przebudzenie  Wewnętrznego Wojownika przejdą  przez wiele głębokich zmian. Musimy zrobić to, po co przyszliśmy moi Drodzy.

Więcej szczegółów pojawi się  we właściwym czasie, na razie pozwólcie mi przekazać Wam specjalny prezent, Komorę Wojownika , komorę  specjalnie zaprojektowaną do ponownego przebudzenia Wewnętrznego Wojownika, więc jeśli poczujesz głębokie pragnienie, aby zostać Wojownikiem Bogini, zacznij Używać jej codziennie. Powrócę w odpowiednim czasie, aby pouczyć moich wojowników, tymczasem pamiętaj, że musisz być cierpliwy i wytrwały, być prawdziwym sobą, być Wojownikiem.

Mój prezent dla ciebie: Komora Wojownika.

 

Odwieczne błogosławieństwa i Miłość dla wszystkich moich Ukochanych dzieci

Bogini.

Advertisements

One thought on “Sojusz Plejadiański – Przekaz Bogini

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s